Easylube

EASYLUBE

EASYLUBE Classic a Elite

EASYLUBE Classic a Elite - automatický podavač plastického mazadla je kompletní automatická mazací jednotka s kvalitním víceúčelovým mazadlem.

Na podkladě nového partnerství se zavedenou zahraniční firmou nabízíme komplexní servis v dodávce automatických mazacích systémů. Mazací cartridge, je na rozdíl od jiných konkurenčních řešení obnovitelná a znovu plnitelná z nabídky našich speciálních mazadel.

Použitím tohoto nejmodernějšího systému ošetření mazacích bodů dochází jednak k úspoře času pracovníků obsluhy a jednak k materiálové úspoře. Automatický podavač mazadla může pracovat až 12 měsíců bez obsluhy. Postačuje pouhá optická kontrola.

Součásti elektrické pohonné jednotky jsou originální nebo recyklované mazací patrony s požadovaným vysoce jakostním mazadlem a další potřebné příslušenství, zdroj, redukce aj.

Easylube ® Classic

Jednotka automatického mazání je nastavitelná podle intenzity mazání na 1 až 12 měsíců. Poskytuje správné množství maziva v optimální intervalech a zabraňuje tak zadření a zablokování pohyblivých částí zařízení.

Easylube ® Classic - klasický model (verze 4.0) je vybaven elektromechanickou jednotkou a indikátorem LED , který při nesprávné činnosti (např. nedostatek maziva, slabý zdroj) bliká červeně. Kapacita maziva : 150mlLITEE

O nás

 

CRYSTAL CORN s.r.o.

 

Co pro vás děláme?

Společnost Crystal Corn s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem několika významných výrobců. Jsou to Spanjaard Group, Annecat Plastics CC, Vesconite a Hornche Corporatin.

Jako dovozce chemických produktů splňuje všechny standardní podmínky předepsané Evropskou Unií. Na poli distribuce a dovozu se Crystal Corn s.r.o. pohybuje více než dvacet let a díky vysoké kvalitě produktů a skvělému zákaznickému servisu jeho činnost stále expanduje.

Co je naším cílem?

Cílem společnosti je zjednodušení a zkvalitnění výrobních procesů, které ma za následek zvýšení produktivity výroby a snížení nákladů na údržbu a opravy základních prostředků. Opotřebení vzniklé nadměrným třením stejně jako koroze způsobují každoročně miliardové škody výrobcům. Jejich dopad je znatelný i na potřebě větší produkce samotných výrobních komponentů, což zpětně přispívá k postupnému likvidování přírodních zdrojů.

Produkty dovážené Crystal Cornem tyto ztráty naprosto minimalizují. Crystal Corn tedy pomáhá nejen šetřit prostředky samotným výrobcům, ale je i přínosem pro českou ekonomiku a zejména pro životní prostředí.

Crystal Corn

Natm...
Natm...